Wesele marzen

Wesele marzen Nic nie naraża dzieci do słownictwa i kultury jak wielkie powieści.

Dzieci potrzebują dużo, dużo praktyki doskonalenie sztuki pisania i komunikowania się. Nie ma sposobu, wokół tego. Aby stać się wielkim pisarzem, trzeba pisać dużo.

Ponieważ są to osobiste cele na moich własnych dzieci, to spodziewam się zgodzić z niektórymi i zgadzam się z innymi.wsparcie eksportu

Gdy ustaliliśmy te „filtry sukcesu” przyjrzymy się różnych programów nauczania i przedmiotów, które możemy uczyć nasze dzieci. serwis telefonów lg wrocław Bierzemy kilka rzeczy pod uwagę przy planowaniu naszego roku szkolnego.

W wieku i poziomu klasy każdego z naszych dzieci.

Może jakieś przedmioty zostać połączone i dostosowane do nauczania różnych grup wiekowych jednocześnie.

Standardy Departamentu Edukacji dla California (ponieważ jest to, gdzie mieszkamy).

Działania wzbogacające, wycieczki terenowe, praktyczne doświadczenia i ludzi, którzy będą dodawać do głębokości edukacji każdego dziecka.

Każda rodzina podchodzi do nauczania w różny sposób. Osobiście korzystam normy państwowe jako wskazówkę, a następnie zlokalizować książek i zasobów, które obejmują te standards.I jestem całkowicie rozczarowany zajęty pracą, więc mają tendencję do korzystania z rzeczywistych książek, powieści i texstbooks a następnie wybrać projekty, które culmiate tematu (jak Wojna domowa). Następnie wybrać angażowanie produkcji oraz materiałów, aby ułatwić „tematów napędzane projekty”.

Nasza praca szkoła ma formę czasopisma, lapbooks, portfele, PowerPoints i prezentacji, że każde dziecko będzie zakończyć. Należy pamiętać, że to, co dzieci uczą się nie jest tak ważne jak uczą. W dobie technologii napędzane „świat jest na wyciągnięcie ręki”.

Wpis zawdzięczamy