Skomponuj swoje menu

Skomponuj swoje menu

Mówił o dorosłych, ale sugeruję, że dzieci, które tracą pojęcie dobra i zła, albo nigdy go nauczyć, są równie zdolne, chyba że występuje kilka głównych wewnętrzna zmiana przekonań. Dzieci zasługują że „jak oni wiedzą, jak to zrobić ‚jest badane i skuteczne leczenie jakiegokolwiek urazu lub przekonań spowodował pochylać w zachowaniu.

Wszyscy wiemy, że narkotyki i alkohol zmienia zachowanie i często powoduje przemoc, ale o ile zostały one częścią równania u dziecka, jest jakiś inny powód jego / jej okrutnych działań do innego dziecka.

Powiedziałbym, że niektóre rodzą się z natury zła i kilka ur natury dobre, ale większość z nich ani jedno, ani drugie i uczyć się swoich przekonań w życiu i poprzez interakcje z innymi ludźmi, których spotykają na swojej drodze.

Odpowiedzialność za kierowanie dziecka na ich drodze życia bezpiecznie należy do rodziców. Poważne zasady i prawa narzucone przez rządy na przykład prawa, które nie pozwalają kar cielesnych, a które ograniczają alkoholu i narkotyków może pomóc, ale nie drobni przepisy o graniu conkers!

Jednak ostatnie rządy zachęcają rodziców do opuszczenia opieki nad małymi dziećmi, w ich najbardziej wrażliwych i nauka-to-be lat, dla innych zaś idą do pracy. Zamiast pomagać matek / ojców pozostać w domu z małymi dziećmi przez co najmniej dwa i pół do trzech lat, do opieki, prowadzić i budować zaufanie i miłość (przeczytać mój artykuł, żłobki dla maluszków), rządy aktywnie zachęcać żłobków dla malutkich dzieci.

Rodzicielstwo jest najważniejszym zadaniem ktoś może podejmować i wielu w obecnym społeczeństwie dzień trzeba zmienić swoje priorytety, aby móc spełnić to samo dobrane zadania.

Rząd mógłby pomóc przynosząc rodzice wielokrotnie naruszający dobre dzieci do odpowiedzialności wraz z ich potomstwa, aw ogóle, rodzice powinni być solidarnie odpowiedzialna z dzieckiem do aspołecznych zachowań dziecka.
Wpis zawdzięczamy