Przyjecie okolicznosciowe

Przyjecie okolicznosciowe Rozmowa może zwiększyć rozwój społeczny. Udostępnianie posiłków w rodzinie ma kluczowe znaczenie dla rozwoju dzieci. Nastolatki, którzy nie jedzą z ich rodzinami zauważyć większe napięcie w domu. Ci, którzy jedzą obiad z rodziną 5-7 razy w tygodniu są o 40% bardziej prawdopodobne, aby porozmawiać z rodzicami o problemie.

Inne statystyki znaleziono kiedy rodziny na obiad razem: Academic wydajność wzrosła o 38%; Dzieci były 142% mniej narażone na dym, 93% mniej prawdopodobne, aby pić, 191% rzadziej używać marihuany i 169% mniej prawdopodobne, aby mieć więcej niż połowę swoich znajomych za narkotyki.

Jeść razem jako rodzina może również tworzyć lepsze nawyki żywieniowe. Badania wykazały, że spożywanie posiłków w rodzinie razem podczas dojrzewania spowodowało u dorosłych, którzy jedli więcej owoców, ciemnozielone i pomarańczowe warzywa i kluczowe składniki odżywcze, i pili mniej napoje bezalkoholowe.

Jeśli chodzi o czasie kolacji ważne jest, aby wszyscy członkowie rodziny niosą ze sobą swoją pełną uwagę. W czasie kolacji nie powinno być zakłócone. Telewizja, radio, gry wideo i MP3 powinny być wyłączone. Brak książek, prac domowych, czasopisma lub gazety na stole. Nie powinno być żadnych innych przerw – odpowiadając na drzwi lub telefon. Jeśli spodziewasz się firmę, poproś, aby zadowolić przyjazd po kolacji. Każdy, kto wzywa może zostać odwołany.

Nie każda rodzina ma okazję zjeść obiad razem codziennie z powodu harmonogramów pracy itp Ale ważne jest to, że rodzina usiąść i dowiedzieć się, ich harmonogram na bieżąco i zrobić punkt posiadający łącznie kolację z rodziną co najmniej raz w tygodni lub więcej, jeśli jest to możliwe.

Musimy komentarze lub pomysły, chcemy opublikować na swoim blogu na znaczeniu na rodzinny obiad.

Amazu Obi

[Http://www.familymentorshipnetwork.com]

Wpis zawdzięczamy najlepsze ubezpieczenie