Przytulny pokoj hotelowy

Przytulny pokoj hotelowy

Po podjęciu decyzji o Homeschool ich dzieci, wielu rodziców panikę na myśl o wyborze „prawo” do korzystania z programu nauczania. Jest to zrozumiałe, ponieważ rodzice zabierają obowiązek wychowywać swoje dzieci na rękach system szkół publicznych. W jaki sposób rodzice mieć pewność, że są one podejmowania właściwych decyzji?

Kiedy po raz pierwszy zaczął oświaty własne dzieci Słyszałem wiele matek i wychowawcy zapewniają mnie, że nie był to program, który złamać lub edukację mojego dziecka. Prawdą jest, że przy odpowiednim podejściu do uczenia się, homeschool dziecko może przewyższać daleko poza ograniczeniami wynikającymi z jakiegokolwiek „nauczania”. Najważniejsze jest podejście. Charakter jest najważniejsza. Jeśli dziecko staje się genialny student, który asy każdy test i standardowy zestaw przed nimi, ale nie może komunikować się ze współczuciem ze światem wokół nich. Co by to było?

Wolałbym inwestujemy w szkolenia „jak się uczyć” na własne dzieci niż „co się” lada dzień. Dziecko uczy się, że aby stać się niezależnym, zmotywowany, współczujący uczący będzie moim głównym celem. Więc co z programem?

Podstawowym celem ty jako rzeczoznawca majątkowy homeschooler trzeba ustawić to standardem na sukces. W mojej własnej rodzinie, mamy 4 podstawowe cele, które określają naszą misję jako homeschoolers. Należy pamiętać, że są one różne dla każdej rodziny homeschooling.

Nasza wiara jest najważniejszą rzeczą, jaką możemy przekazać naszym dzieciom. Jako chrześcijańskich rodziców, że to Pana we wszystkim, co robimy.

Fakty matematyczne muszą stać refleksyjne. Dziecko nie może liczyć się rozwijać matematycznie, jeśli nie mają one te podstawowe fakty zapamiętane.

Dzieci muszą pożerać książki i wielką literaturę. To jest klucz do coraz to doskonały komunikator; zarówno w papierze, w obecności innych.
Wpis zawdzięczamy