Organizacja bankietow

Organizacja bankietow Dopiero wiek ofiar, z tym dodaje odporności przeżyć, ich uratował.

Sprawcy, w obu przypadkach nie chłostać się w nagłym gniewem. W obu przypadkach te dzieci były podobno zabrany do miejsca, w którym nikt nie będzie świadkiem tego, co zamierza zrobić. Innymi słowy, nie było premedytacją przewidywanego przestępstwa.http://kolkidostyropianu.pl/frez-styropianu/

Były to złe? Co zrobili było okrutne i służył Zło bardzo dobrze. Ja jednak zadać to samo pytanie. Skąd wiedzieli, robić to, co zrobili? Skąd ich osąd / wiedza, co jest słuszne, a co było nie tak zniknąć? A może nigdy nie uczą się odróżniać dobro od zła?

1) były one przedmiotem przemocy siebie i tak działał z przeniesionego zemsty / złości?

2) Gdyby ich wewnętrzne światy stają się mylić ze światem zewnętrznym? np Gdyby patrzył takiej przemocy na wideo / filmów i ich niedojrzałych umysłów się całkowicie zagmatwane co do których było rzeczywistością, która była fantazja?

3) Czy oboje cierpią z powodu nieprawidłowości umysłowego lub choroby wywołanej narkotykami?

Coś było nie w porządku dla nich wiedzieć „jak to zrobić, co zrobili”, ponieważ nie jest to normalne zachowanie w każdym wieku, ale jeszcze bardziej szokujące u dzieci.

Podczas mojego szkolenia były pewne „słowa mądrości” od nauczycieli, które uznawane za tak ważne, że byli jakby „napisane na kamiennych filarach” i pozostał łatwo dostępne w moim umyśle. Wiele lat temu, poszedłem usłyszeć wykład dr Scott, wybitnego psychiatry sądowego. Mówił na temat „niebezpieczeństwa”, coś, co jest lub powinno być najwyższym w umysłach psychiatrów.

Powiedział, że to było bardzo trudne do oceny niebezpieczeństwa. Myśli, po wszystkim, tylko myśli, aż połączone z akcją. Dopóki zostało wykonane działanie jest nieznane możliwości i prawdopodobieństwa. Ale, gdy powództwo zostało zrobione, to może być ponownie wykonane, a następnie stawka prawdopodobieństwa zostały znacznie podwyższone i powtórz działanie było możliwe.

Wpis zawdzięczamy