Przyjecie komunijne

Przyjecie komunijne

Oglądając krajowych wiadomości tamtej nocy, nie było to opowieść o siedmiu letniej dziewczynki mającej seksualnie jej braciszka.

W „kiedy”, „gdzie” i „co” sytuacji najwyraźniej znana i nie jest w gestii tego artykułu. Ale, jak ktoś, kto był psychiatra od ponad 35 lat, pytanie chciałbym zadać i chciałby znać odpowiedź na to, czy zarzuty są prawdziwe, „Skąd siedem letnia dziewczynka wiedzieć, aby zrobić takie działania?

Była dzieckiem wykonując czynności właściwe tylko dla dorosłych. Były to działania, które powinna mieć żadnego pojęcia o co siedem lat.

O siódmej, dzieci oczywiście już zauważyć różnice między chłopcami i dziewczętami. W konsekwencji nie może być pytania lub nawet kilka niewinnych eksploracji. popędu seksualnego wynikają z czynników hormonalnych i nie są widoczne oznaki przebudzenia hormonalnej u obu płci. W wieku siedmiu lat jest w ramach „non-płciowego okres utajonego ‚czasu, kiedy dziewczynki i chłopcy uczą się innych umiejętności i informacji – lub powinien być. Tak więc, w jaki sposób działania w siedmio letni w kwocie pozornej seksualnego, występuje? To nie powinno się zdarzyć w normalnym i naturalnym sposobem rozwoju.

Ona nie urodziła się z tej wiedzy. To jest na pewno. Kiedy się rodzimy, mamy łupek, że jest czysty. Więc, jak się nauczyć robić takie działania?

Istnieje kilka wyjaśnień.

1) Czyżby zostali pouczeni o zachowania seksualne? Ale może to być część informacji otrzymała w „oświeconych” klas edukacji seksualnej w szkole?

Wątpię, że i szczerze nadzieję, że nie!

2) Gdyby patrzyła pornograficzne filmy na ekranie telewizora? Wiele siedem latków są późno na łóżku i mogą oglądać telewizję z dorosłymi, a nawet bez nadzoru w swoich sypialniach. Uncensored materiał jest wyświetlany na wielu kanałach telewizyjnych późno w nocy. To jest decyzja dyrektorów kanału.
Wpis zawdzięczamy