Szkolenie

Szkolenie

Dziecko, które moczy łóżko jest często jednym z najczęstszych problemów, które rodzice mogą napotkać, oraz gdy może to być frustrujące problemem nie są moczenie rozwiązań, które mogą pomóc dziecku, aby zatrzymać moczenie nocne. Uważa się, że około 20% wszystkich dzieci do wieku pięciu doznają problemów moczenie w pewnym czasie.ubrania motocyklowe

Liczba ta maleje, jak dzieci podrosną i 10 lat, to jest bliżej do około 5 procent. Większość specjalistów patrz moczenie jako problem, że dziecko będzie w końcu wyrosnąć i wierzę, że dzieci, które nadal mają problem z przeszłości w wieku poniżej 10 mogą mieć jakiś rodzaj problemu medycznego.

Moczenie nocne może być spowodowane przez wiele rzeczy, z pierwotną moczenia nocnego będzie jak najbardziej być spowodowane przez jedną z dwóch rzeczy. Najczęstszą przyczyną jest opóźnienie rozwoju neurologicznego w którym dziecko po prostu nie będzie rozwijać się kontrolę mięśni potrzebny, aby móc kontrolować pęcherz.

Innym jest po prostu dziedziczne. Badania pokazują, że większość dzieci, które mokre łóżko będzie miała co najmniej jednego z rodziców, którzy również doświadczają tego problemu jako dziecko. Uważa się, że rodzice, którzy mokre łóżko posiada co najmniej 45% szans na posiadanie dziecka, który będzie również bardziej mokre łóżko.

Mimo to, trzeba mieć pewność, że Twoje dziecko nie ma innych przyczyn tego stanu rzeczy. Chociaż rozwój i genetyka są z najczęstszych przyczyn, nie ma sposobu, aby wiedzieć na pewno, bez konieczności dziecko do lekarza, aby wykluczyć inne przyczyny medyczne do zwilżania łóżko. Mam wymienione kilka inne przyczyny moczenie u dzieci, które nie mogą być genetyczne lub opóźniony rozwój.

1. Zakażenia układu moczowego może spowodować około 5% moczenie ale nie może być inne choroby lub infekcje, które mogą również mieć wpływ na zdolność dziecka do kontrolowania pęcherz.

Wpis zawdzięczamy bratbud.szczecin.pl